Yazılım Geliştirme Hizmetleri

Yazılım Ar-ge departmanımız, müşterilerimizin gereksinimlerinin analizini gerçekleştirerek, gömülü, masaüstü, mobil ve web yazılımlarını farklı platform ve dillerde geliştirmektedir. Bu alandaki yetkinlik ve tecrübemiz sayesinde, mikroişlemci programlamadan ERP uygulamalarına kadar uçtan uca hizmet verilebilmektedir.

Gömülü Yazılımlar

Mikroişlemci kontrollü elektronik cihazlar için gerekli olan gömülü yazılım geliştirme işlemleri, proje bazlı tekliflendirilir. Bu şekilde, elektronik cihaz tasarımı, yazılım geliştirme ve seri üretim aşamalarının tamamında hizmet sunulabilmektedir.

Masaüstü Yazılımlar

Microsoft, Mac OS veya Linux  platformlarında ihtiyacınız olan özel yazılımları kısa terminler ile teslim edebilmekteyiz. Yazılım geliştirme hizmetlerinin yanında, el terminali, kiosk vb. donanımların tedariği de sağlanabilmektedir.

Mobil & WEB

Firmamızın çoklu platform uygulamaları konusunda tecrübesi ve yazılım mühendislerimizin sahip oldukları birikim sayesinde, Android, IOS, Windows aplikasyonları, WEB uygulamaları ve mevcut veri sistemleri ile çevrimiçi entagrasyon ihtiyaçları projelendirilebilmektedir.

Üretim Raporlama

Tesisinizde bulunan makinelerden alınacak gerçek zamanlı arıza, duruş, mamul üretim, fire vb. parametreler ile vardiya verileri ve üretim verimliliği ölçümlenmektedir.

MRP-ERP

Üretim tesislerinin hammadde girişinden konteyner yüklemesine kadar olan tüm süreçlerinin  bir düzen dahilinde olması ve detaylı  raporlanması sağlanabilmektedir.

Internet Uygulamaları

Web portalı, e-ticaret, kurumsal siteler , mevcut veritabanlarının internet ortamına sunumu, uzak yönetim ve izleme arayüzleri vb. geniş bir portföyde web yazılım çözümleri sunuyoruz.