Hakkımızda

Tekobel Teknoloji Hizmetleri

2004 yılında kurulan Tekobel Teknoloji, 10 yılı aşkın sektör deneyimi olan iyi eğitimli mühendisler tarafından yönetilmektedir. Firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği projeler ve geliştirdiği katma değerli çözümler ile zengin bir inovasyon ve hızlı bir büyüme geçmişine sahiptir.

Elektronik ve bilişim sektörlerinin birbiri ile hızla bütünleştiği dijital dünyada, ortak iletişim platformları kullanan, entegre edilebilir, kullanıcı dostu sistemler geliştirme misyonu ve hızlı gelişen teknoloji trendlerinden hiç bir zaman geri ve uzak kalmama vizyonu ile ar-ge faaliyetlerini yürütmektedir.

Türkiye ekonomisini daha ilerilere götürecek en önemli hamlenin, teknoloji geliştirmeye odaklanarak yüksek katma değerli çözümler üretmek olduğunun bilincinde olan ekibimiz, her projesinde, donanım ve yazılımı mükemmeliyetçi bir anlayışla bütünleştirerek yüksek katma değer hedefine ulaşmayı ilke edinmiştir.

Firmamızın müşterilerine ve bu müşterilerin ihtiyaçlarına yaklaşım felsefesi, sistemlerimizin kurulduğu tesis, bina veya işletmelerde, mevcudiyeti ile sağladığı maliyet minimizasyonu ve risklerin azaltılması sonucu elde edilen maddi ve manevi faydaların mümkün olduğunca kısa sürede yatırımın geri dönüşünü sağlaması üzerine kuruludur.

Firma bünyesinde yürütülen araştırma geliştirme faaliyetlerinin bir parçası olarak, yazılım, donanım ve sistem ürünlerimiz, gelişen teknoloji, müşteri ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Gelişmiş I/O yönetimi, video teknolojileri, kartlı-biometrik kimlik uygulamaları, web teknolojileri , gömülü uygulamalar ve veritabanı yönetimi konusunda tecrübeli teknik ekibi ile ürün ve proje geliştirme hizmetleri verilmektedir.