Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Firmamız, güvenlik sistemleri alanında tamamladığı birçok proje ile yetkinliğini kanıtlamıştır. KGYS-Mobese sistemleri, IP kamera sistemleri ve interaktif güvenlik sistemleri çözümlerimiz, her ebatta kamu ve özel sektör projesinde rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Şehir İzleme

Mobese olarak da adlandırılan şehir izleme sistemleri, dağıtık yapısı ve veri iletişim mantığı ile yaygın  uygulamalardan farklılıklar içermektedir. Firmamızın bu alanda sahip olduğu tecrübe sorunsuz  sistemler oluşturulmasında anahtar rol oynamaktadır.

IP CCTV

IP sistemler, network tabanlı görüntü aktarımı sayesinde mevcut bilişim altyapıları üzerinden çalışır. Bu şekilde, CCTV uygulamalarında devrimsel bir esneklik sağlamaktadır.  Yüksek çözünürlük ile analog sistemlere kıyasla daha verimli sonuçlar alınır.

Interaktif Güvenlik

Geniş alana yayılmış tesislerde sadece kameralar ile gözetim yetersiz kalmaktadır. Firmamız bu tip alanlarda çevre güvenlik sensörleri ile hareketli kameraları entegre ederek, olay anında bildirim esasına dayanan interaktif çözümler sunmaktadır.

Kameralar

Hareketli veya sabit IP kameralar 1920×1080 pikselden 5 megapiksel çözünürlüğe kadar ulaşabilmektedir. Görüntü iyileştirme ve içerik analiz özellikleri ile daha etkin sonuçlar alınabilir.

NVR ve Yazılımlar

Kameralardan gelen görüntülerin kayıt edilmesini sağlayan NVR cihazları, yedekleme üniteleri, izleme ve alarm yönetim yazılımları sistemin  7/24 kesintisiz çalışan veri merkezidir. 

Algılayıcılar

Çevre ve çit güvenlik sistemlerinde kullanılan algılayıcılar, sınır ihlali ve hareket tespiti amacıyla kullanılmaktadır. Kamera sistemi ile entegre edilerek olay tespiti ile operatörün uyarılması amaçlanır.