Geçiş Kontrol Sistemleri

Personel devam kontrol, yemekhane kontrol ve giriş yetkilendirme çözümlerinden oluşan geçiş kontrol portföyümüz ile giriş-çıkışlar daha güvenli, raporlanabilir ve yönetilebilir olmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen yazılımlar, tüm ihtiyaçları kapsayacak fonksiyonel özelliklere sahiptir.

PDKS

Timeroll personel devam kontrol sistemi, işletme personellerinin giriş, çıkış, mesai, puantaj, vardiya, izin, sicil takip gibi insan kaynakları raporlama ihtiyaçlarını gidermek amacıyla, gerçek tecrübeler dikkate alınarak tasarlanmış bir yazılım uygulamasıdır.

Yemekhane Kontrol

Coupon yemekhane kontrol sistemi, yemekhane hizmetlerinin düzenlenmesini ve belirli kurallara bağlanmasını sağlayan bir üründür. Sisteme tanımlı olan kullanıcılar için, gün, öğün, kontör, departman gibi sınırlandırmalar belirlenebilmektedir.

Giriş Yetkilendirme

MultiPass geçiş kontrol sistemleri, insan ve personel hareketlerini sınırlandırmak ve kontrol altına almak amacıyla kullanılmaktadır. Giriş ve çıkış hareketleri zaman, kişi ve kapı bazlı  yetkilendirilebilmektedir. Yazılım ziyaretçi yönetim modülü de içermektedir.

RFID Kart

125KHz temassız RFID ve 13,56 MHz mifare kart okuyucu opsiyonları ile, genel kullanımda olan kartlar ile uyumlu seçilebilir. On-line veya dahili hafıza ile off-line yönetim mümkündür.

Parmak İzi

Sadece parmak izi veya parmak  izi + kart okuyucular seçilebilir. On-line veya dahili hafıza ile off-line yönetim olanağı, kilit kontrol, renkli LCD display ve tuş takımı opsiyonları bulunmaktadır.

Yüz Tanıma

Yüz tanıma okuyucuları, opsiyonel olarak parmak izi ve/veya kart  okuma modülleri ile bütünleşik sunulabilmektedir. Dokunmatik ekran sayesinde kullanım ve menü işlemleri kolaylaşır.