Led Aydınlatma

Daha uzun ömürlü, daha tasarruflu ve daha tasarım dostu olan led aydınlatma ürünlerinin kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Firmamız tarafıdan üretilen led modüller, armatürler ve dim kontrol cihazları, her tür mimari tasarıma uyum sağlayabilecek özelliklere sahiptir.

Led Modüller

Farklı lümen, güç tüketimi, ve ışık renginde sunulan modüller, istenirse armatürlerin içinde, istenirse de gizli endirekt aydınlatma tasarımlarında rahatlıkla kullanılabilir. Led ömrünü ve ışık kalitesini arttıran özel akım sınırlayıcı elektronik devreler ile sürülür. Dim edilebilir.  

Lineer Armatürler

Tasarımlarınızda kolaylık sağlayan, profil, renk ve kaplama seçenekleri ile birlikte sunulmaktadır. Tavan , ankastre, sarkıt ve duvar montaj aksesur opsiyonları ile her tür mimari uygulamaya uyum sağlar. Kullanım alanına göre ışık gücü ve rengi seçilebilmektedir.

LED Dimmerler

Led aydınlatma ürünlerinin öne çıkan özelliklerinden biri kolay dimlenebilmesidir. Linealit dimmer çözümleri ile soft dim, sensör kontrollü dim, kablosuz dim  ve 1-10V dim kontrol olanakları sunulmaktadır. Böylece kullanım konforu artar ve enerji tüketimi azalır.

Tasarruflu

LEDler mevcut teknolojiler içerisinde en verimli ışık kaynaklarından biridir. Doğru uygulamalarla yaygın kullanımdaki  aydınlatma çözümlerine kıyasla %50 oranına varan enerji tasarrufu sağlar.

Uzun Ömürlü

Ortalama 50.00 saat ömür beklentisi ile LEDler diğer ışık kaynaklarından çok daha iyi performansa sahiptir. Aynı kullanım süresi içerisinde halojen lambalar 20, kompakt floresan ise 8 defa değişir.

Tasarım Dostu

LEDler oldukça küçük ışık kaynaklarıdır ve mimari uygulamalarda kolaylık sağlar. Bir noktandan güçlü bir ışık vermek yerine, homojen ve göz yormayan tasarımlarda sunulabilmektedir.